Miód 100% naturalny

ZAHA HONEY współpracuje z lokalną pasieką z południowo wschodniej Polski, oferując wysokiej jakości miód organiczny. Oznacza to, że w promieniu kilku kilometrów od naszych uli nie ma hałaśliwych autostrad, brudnych fabryk ani chemicznie nawożonych pól, co pozwala naszym zbieraczom nektaru żyć w pokoju i harmonii z otaczającą ich najczystszą przyrodą. Nasz miód dla smakoszy jest zawsze niezmodyfikowany genetycznie i wolny od antybiotyków i pestycydów. Pochodzący prosto z ula, jedyne, co dodajemy do naszego miodu, to słoiczek - tak jak zaplanowała to natura. 100% krystaliczny, surowy i niefiltrowany miód ZAHA HONEY jest wolny od dodatków, konserwantów i wypełniaczy, dzięki czemu możesz śmiało dodawać ten naturalny zamiennik cukru do kawy (szczególnie polecamy ZAHA COFFEE :), herbaty, lodów, owsianki, płatków, naleśników, tostów, świeżego pieczywa. Doświadcz pysznych zalet unikalnie czystego, surowego i niefiltrowanego miodu pochodzącego od pszczół z lokalnej pasieki.

Bezpłatna 

dostawa od 199 zł
Bezpłatna dostawa od 199 zł
Kawa prosto 

z manufaktury
Kawa prosto z manufaktury
Wysyłka 

w 48 H
Wysyłka w 48 H
Dostępna 

tylko online
Dostępna tylko online

UKRYTA MOC NATURY 

Miód najlepiej spożywać na surowo i nieprzetworzony.
Surowy miód jest niefiltrowany, niepasteryzowany i bogaty w dobre dla Ciebie antyoksydanty, witaminy, właściwości antybakteryjne i przeciwwirusowe.
W przypadku surowego miodu, podobnie jak w przypadku wielu innych produktów spożywczych, unika się jakiejkolwiek formy przetwarzania, aby zachować wszystkie naturalne witaminy i żywe enzymy oraz inne składniki odżywcze.
Pamiętaj, jeśli dojdzie do krystalizacji co jest jego naturalną cechą, delikatnie podgrzej miód (30-max 40 stopi), aby powrócił do stanu płynnego.
Produkt nie traci żadnych swoich właściwości zdrowotnych ani smakowych, gdyż jest to proces który zachodzi na poziomie fizycznym a nie chemicznym.