Miód faceliowy - 250ml (350g)

100% naturalny Produkt polski
35.00
Obecnie brak na stanie

   PRODUKT NATURALNY NIE AROMATYZOWANY
   DARMOWA WYSYŁKA OD 99 zł
   GWARANCJA SZYBKIEJ DOSTAWY 

Dodatkowe informacje

Aromat:

Intensywność:

Body:

lekkie

średnie

ciężkie/pełne

Idealna do

Herbaty

Kawy

Lodów

Naleśników

Świeżego pieczywa

Sposób przygotowania

Napój energetyczny: szklanka ciepłej wody, dwie łyżki miodu, plasterek grejpfruta, szczypta soli.

Opis

Masz ochotę spróbować?

Miód ZAHA Honey Faleliowy.

Pojemność: 250 ml (350 gram).

Facelia jest jedną z najlepszych roślin miododajnych, ze względu na swoją odporność na zimno i ciepło. Uprawiana jest wszędzie tam, gdzie możliwe jest pszczelarstwo. Facelia w miodach ZAHA Honey wysiewana jest przez pszczelarza Tomka osobiście w pełni naturalnie bez żadnej chemii. Miód może zawierać domieszkę mniszka lekarskiego, malin, wierzb, klonów, mnóstwa drzew owocowych oraz setki innych ziół kwitnących w okresie wiosny na dzikich terenach południowo wschodniej Polski.

Miód ZAHA Honey faceliowy jest jasny, żółtawy lub zielonkawy, czasami prawie przezroczysty i bardzo pachnący o przyjemnym, lekko cytrynowym, jedwabistym smaku.
100% surowy, naturalny, nieogrzewany, nieprzetworzony (wolny od pestycydów i antybiotyków). W plastrach miodu nie ulega krystalizacji przez kilka lat. Po jego wyciągnięciu miód krystalizuje się w temperaturze pokojowej (po 6-7 miesiącach).

Korzyści zdrowotne miodu:
   • Jak każdy inny rodzaj miodu, bez względu na roślinę, miód facelii ma działanie odkażające i pielęgnujące skórę, a także pomaga w leczeniu oparzeń.
   • Znacząco utrzymuje poziom cholesterolu we krwi.
   • Jest bardzo dobrym diuretykiem, pomagającym usunąć nadmiar wody z tkanek.
   • Działa estrogennie, pomagając w utrwalaniu wapnia w kościach, natomiast u kobiet sprzyja podkreśleniu kobiecych cech i działa silnie odmładzająco.

Ma następujące działanie:
przeciwzapalne, przeciwbakteryjne, przeciwalergiczne, wykrztuśne, uspokajające, przeciwskurczowe, wzmaga diurezę i eliminuje toksyny, zwiększa zdolności obronne organizmu, ma korzystne działanie na mięsień sercowy i krążenie wieńcowe, odżywia i wzmacnia komórki nerwowe, poprawia sen, wzmacnia i reguluje układ hormonalny, zwalcza zaparcia i procesy gnilne jelit, podnosi rezerwy glikogenu w wątrobie, ułatwia trawienie białek i tłuszczów.

Certyfikat zgodności z normami:
Słoiki szklane na miód spełniają wymagania Farmakopei Europejskiej (EP), US (USP), Brytyjskiej (BP) oraz innych. Produkcja prowadzona jest w nadzorowanych warunkach, potwierdzonych certyfikatami zgodności z normami.
Słoiki przed wykorzystaniem są poddawane obróbce termicznej w wysokiej temperaturze.

Miód faceliowy - 250ml (350g)

0

0 opinii

Jakość
Imię

MIÓD 100% NATURALNY FACELIOWY ZAHA HONEY

Czysty, naturalny pyszny miód, podawany na pieczywo i tosty, jego egzotyczny kwiatowy aromat wpływa pozytywnie na smak kawy, herbat i innych napojów.
Nic sztucznego w 100 % organiczny, podobnie jak wszystkie nasze miody, nie zawiera żadnych dodatków, jest tak czysty, jak zamierzyła to natura.
Miód ZAHA Honey można porównać do bomby witaminowej i najwspanialszego naturalnego energetyka. Jest niezastąpiony po silnym wysiłku fizycznym czy intelektualnym.